Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store

A range of unique fragrances inspired by imagined landscapes, literature and love.

To the fairest [kallistei] was inscribed on a golden apple from the garden of the Hesperides. The apple represented beauty, knowledge and power – qualities claimed by goddesses Athena, Hera and Aphrodite. This classical motif celebrates woman as muse – embodying the arts, imparting wisdom and inspiring creation.

Showing1–12 of 12 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
TO THE FAIREST Cécile Eau De Parfum 50ml
£85.00 Unit price £1,700.00 perlitre
TO THE FAIREST Élan Vital Satin Body Oil 100ml
£38.00 Unit price £380.00 perlitre
TO THE FAIREST Élan Vital Scented Candle 190g
£45.00 Unit price £236.84 perkg
TO THE FAIREST Aubine Satin Body Oil 100ml
£38.00 Unit price £380.00 perlitre
1.0
(1)
TO THE FAIREST Cécile Satin Body Oil 100ml
£38.00 Unit price £380.00 perlitre
TO THE FAIREST Élan Vital Eau De Parfum 50ml
£85.00 Unit price £1,700.00 perlitre
TO THE FAIREST Aubine Scented Candle 190g
£45.00 Unit price £236.84 perkg
TO THE FAIREST Aubine Eau De Parfum 50ml
£85.00 Unit price £1,700.00 perlitre
TO THE FAIREST Ordre Cosmique Satin Body Oil 100ml
£38.00 Unit price £380.00 perlitre
TO THE FAIREST Ordre Cosmique Scented Candle 190g
£45.00 Unit price £236.84 perkg
TO THE FAIREST Ordre Cosmique 50ml
£85.00 Unit price £1,700.00 perlitre
TO THE FAIREST Cécile Scented Candle 190g
£45.00 Unit price £236.84 perkg

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old